Renault Fluence özellikleri


Renault Fluence Özellikleri

Renault markasının orta sınıf arabası olan Fluence ekonomik yakıt tüketimi ile en çok kiralananlar araçlar içerisinde bulunuyor. Renault Fluence kiralamak aile için çok uygun bir seçenek.

Yakıt konusunda tasarruf sağlaması ayrıca firma için kiralanacak araç sınıfına sokmaktadır Fluence aracı. Daha fazla yolu daha az yakıta gitmek istiyorsanız  Fluence araç kiralama sizin için en uygun seçenek olacaktır.

Renault Fluence ‘küçük aile arabası’ sınıfına girmektedir ve hem otomatik ve manuel vites özelliği sağlamaktadır. Üzerinde bulunan park sensörü ile park etme manevralarınızı kolay bir halde gerçekleştirebilirsiniz. Anahtarsız kapı açma ve motor çalıştırma özellikleri Fluence üzerinde de bulunmaktadır.

Üzerinde bulunan dokunmatik multimedya ekranı ile isterseniz müzik/fm dinleyebilir isterseniz de yazılımı geliştirilmiş navigasyon ile yol tarifi alabilirsiniz.

Renault Fluence yokuş kalkış desteği, elektronik denge sistemi, patinaj önleme sistemi, geliştirilmiş ani fren sistemi ve daha güvenli hale getirilmiş hava yastıkları ile size güvenli bir yolculuk sunuyor. Ayrıca araçta bulunan “isofix” sistemi ile çocuk koltuklarını araca en güvenli bir şekilde monte edebilirsiniz.

Renault Fluence araç kiralama, şehirlerarası ve şehir içi yolculukta seçebileceğiniz en uygun, cebinizi düşünen bir seçenek olacaktır.

Fluence, 1.6 manuel benzinli motor seçeneğinde 100 kilometrede ortalama 9 litre yakıt tüketir ve kilometre başına ortalama 40 kuruş harcar. Ayrıca 1.6. manuel dizel motor seçeneği ise 100 kilometrede 5.6 litre yakıt tüketir ve kilometre başına ortalama  21 kuruş harcar.

KategorilerAuthor
acwistanbulCopywriter
Makalemizi Paylaşabilirsiniz